1. NL F BiH, XIV.kolo: Slaven- HNK Orašje 2:0 (2:0)

Nakon četiri gostujuće pobjede  momčad Slavena iz Živinica prekinula je slavlje naše momčadi na gostujućim terenima. Utakmica od koje su Labudovi puno očekivali ipak se za njih neslavno završila. Domaća je momčad slavila s 2:0 zgoditcima Mirnesa Salihovića. Ne igranje čak trojice prvotimaca, Marka Đukića, Antonia Vidovića i Marka Živkovića  zbog izrečenih javnih opomena u Tešnju u meču protiv TOŠK-a ,ipak je bio teško nadoknadiv gubitak za momčad Mate Neretljaka.

1:0 Salihović

Sve je za našu momčad krenulo po zlu u 27.minuti utakmice. Domaći napadač Salihović matirao je našeg vratara Oštrakovića za vodstvo Živiničana. Oko 350 navijača domaće momčadi slavilo je vodstvo Slavena.

2:0 Salihović iz kaznenog udarca

Domaća momčad je nakon neočekivanog vodstva dobila krila i već 13 minuta kasnije povećala je svoje vodstvo na 2:0. Ponovo je strijelac Mirnes Salihović koji je preciznim šutom s 11 metara savladao Oštrakovića.

WP_20160520_16_53_40_Pro

Mikić: Igrao do 55.minute

Posljednju ovojesenju utakmicu naša momčad igra u subotu 11.studenog na stadionu NC “Goal” u Orašju s početkom u 13:30 sati. Protivnik će im biti ekipa Travnika koja je u ovom kolu savladala na svom terenu na Piroti tešanjski TOŠK s minimalnih 1:0.

SLAVEN-ORAŠJE 2:0 (2:0)

Gradski stadion u Živinicama. Gledatelja: 350.  Sudac: Darko Obradović (Stolac).Prvi pomoćni sudac: Nermin Mušić (Mostar). Drugi pomoćni sudac: Marko Zelenika (Mostar).Četvrti sudac: Marin Pavlović (Ljubuški).Delegat utakmice: Senad Merdanović (Sarajevo).Promatrač suđenja: Jasmin Topić (Cazin).

Strijelci: 1:0 Salihović (22), 2:0 Salihović (35. min-K.U.)

SLAVEN: Brezičanin, Todorović, Majdančić, Omerkić, Kukić, Salihović, Mujagić, Salihović, Salihbegović (od 63.Ikanović-od 75.J.Berbić)), Mašić (od 74.A.Berbić), Nukić. Trener: Milenko Bošnjaković.
HNK ORAŠJE: Oštraković, Đurčević (od 41.Tanturovski), Jovanović, Mikić (od 55.Selamović), Marošević, Aletić, Marković (od 67.Pejić), Prgić, Brković, Mujčić, Lugavić. Trener: Mato Neretljak.

Žuti kartoni: Nukić,Mašić,Kukić (Slaven), Mujčić (Orašje).