1.utakmica četvrt-završnice juniorskog KUP-a NS BiH: HNK “Orašje”- FK “Željezničar Sport Team” 4:2 (1:0)

Mladi nogometaši našeg kluba danas su u 1.utakmici četvrt-završnice juniorskog KUP-a N/F S BiH na domaćem terenu savladali vršnjake banjalučkog “Željezničara Sport Tema” s 4:2. Po dva zgoditka za mlade Labudove postigli su Drago Đurčević i Zvonimir Mikić. Naša momčad je u prvom dijelu vodila s minimalnih 1:0,ali su gosti u drugom dijelu u svega osam minuta preokrenuli rezultat i poveli s 2:1.  Nakon tog vodstva igra je dobila na dinamici,a domaći nogometaši su bodreni s oko 100 navijača uspjeli poravnati rezultat i na kraju potpuno zasluženo savladali izuzetno kvalitetnu momčad Željezničara. Isto kao i gosti Labudovi su u svega osam minuta postigli zgoditke,ali ne dva nego čak tri! Pobjeda je došla nakon velikog zalaganja svakog pojedinca u našim redovima i sada s optimizmom putuju na uzvrat u Banja Luku 15.ožujka.

WP_20160520_16_53_40_Pro

Na slici: Z.Mikić dvostruki strijelac

HNK ORAŠJE- FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 4:2 (1:0)

Igralište SC “Goal”.Gledatelja 100.Sudac: Edis Zukić (Tuzla).Pomoćni suci: Admir Avdić (Kalesija) i Radmilo Vuković(Bijeljina).Delegat: Fahrudin Sinanović (Kalesija).

Strijelci: 1:0 Đurčević (45); 1:1 Đukić(49), 1:2 Marković (57); 2:2 Đurčević (82); 3:2  Z.Mikić (85); 4:2 Z.Mikić (90+2).

HNK ORAŠJE: Živković,Orkić (od 89.T.Mikić),Nedić-Veselov, Pejičić (od 62.Vukić); T.Mikić (od 73.Topić),Z.Mikić,M-Živković,Nikolić,Kopić,Mišković. Trener: Ivica Mikić.

FK ” ŽELJEZNIČAR Sport Team”: Popović,Šaula,Nježić,Đukić (od 86.Janjić),Bosančić,Marković,Bilal,Du.Čolić (od 75.Lukić),Malić,Vukelja,Da.Čolić.Trener: Branislav Krunić.

Žuti kartoni: Bilal i Marković (Željezničar Sport-team)