Labudovima bod u teškoj utakmici na gostovanju protiv GOŠK-a

Rajovic_Kula1

Rajović: Ulaskom u igru ubrzo preokrenuo rezultat

Momčad našeg kluba s teškog gostovanja u Gabeli vraća se neporažena. U utakmici punoj obrata domaćin je spasio igračku čast i do svog boda je došao zgoditkom iz kaznenog udarca u samoj završnici utakmice točnije u 86.minuti  kojeg je uspio realizirati Lazar Zečević.

GOŠK je došao i prvi u vodstvo u 27.minuti utakmice zgoditkom Marka Mišića,međutim trenerska taktika nadmudrivanja već u poluvremenu je dala naslutiti da se “labudovi” neće lako predati. Strateg Orašja Neretljak se odlučio na dvostruku izmjenu i u poluvremenu je u svlačionici ostavio Tanturovskog i Koprivicu,a igru je uveo Rajovića i Đukića. Dobro smišljena zamjena ubrzo je urodila plodom.

Prvo je standardni prvotimac našeg kluba Muamer Vila u 51.minuti izjednačio rezultat na 1:1 da bi Zoran Rajović devet minuta kasnije u 60.minuti preokrenuo rezultat i doveo Orašje u vodstvo od 2:1. Na kraju teške utakmice naši dečki su uspjeli osvojiti bod i kući se vraćaju neporaženi.

Labudovi se trenutno nalaze na 5.mjestu prvenstvene ljestvice s 35 osvojenih bodova koliko ima i šestoplasirana momčad Čapljine koja nam dolazi u goste u narednu subotu 16.travnja.