Marošević zabio u sudačkoj nadoknadi: Orašje-Metalleghe BSI 1:1 (0:1)

Do boda  u sudačkoj nadoknadi

Zgoditak Marijana Maroševića u drugoj minuti sudačke nadoknade donio je bod našoj momčadi koja je pod imperativom pobjede ušla u subotnji meč  protiv, uvijek neugodne, momčadi jajačkog Metalleghea BSI. Jajčani su cijelo  drugo poluvrijeme grčevito čuvali prednost stečenu u 45.minuti prvog dijela meča da bi na kraju nespretnom intervencijom svog vratara Ramića koji je ispustio loptu iz ruku  već spomenuti Marošević uspio ubaciti u mrežu.

Jačani poveli zgoditkom Fejzića

Gosti su imali bolju igru  u prvom poluvremenu što je u 45.minuti zgoditkom okrunio Faris Fejzić. U drugom dijelu utakmica je dobila na dinamici međutim naša momčad nije pružila očekivanu igru tako da oko 100 gledatelja, pretežito naših navijača,nisu bili presretni viđenim na terenu.

Naredni meč u Gradačcu

Nakon subotnjeg meča Labudovi se nalaze na 10.mjestu na ljestvici s 11 osvojenih bodova. Čelnu poziciju trenutno drži Sloga iz Simin Hana s 18 bodova s tim da momčad Zvijezde,koja je na trećoj poziciji sa 16 bodova, ima utakmicu manje koju će odigrati u nedjelju u Tešnju protiv domaćeg TOŠK-a.

Narednu utakmicu HNK Orašje igrat će u Gradačacu u subotu 30.rujna protiv domaće Zvijezde. Meč počinje u 15:30 sati.

HNK ORAŠJE – NK METALLEGHE BSI   1:1 (0:1)

Igralište: SC Goal u Orašju. Gledatelja: 100. Sudac: Dario Karačić (Mostar). Prvi pomoćni sudac: Silvio Bubalo (Mostar); Drugi pomoćni sudac:  Admir Hadžavdić (Goražde). Četvrti sudac:  Ernid Džemidžić (Foča). Delegat: Eldin Hodžić (Tuzla); Promatrač suđenja: Muraz Lemezović (Tuzla).

Strijelci: 0:1 Fezić (45); 1:1 Marošević (90+2)

HNK ORAŠJE:  Oštraković, Jovanović, Živković, Orkić (od 46.Pejić), Marošević (od 68.Đukić), Marković, Prgić, Brković, Vidović, Lugavić, Tanturovski (od 46.Aletić). Trener: Mato Neretljak.

NK METALLEGHE BSI: Ramić, Goloman (od 51.Hota), Radulović (od 79.Opardija), Smajić, Tankuljić, Alispahić, Handžić, Samaradžić (od 55.Marin), Kovač, Kukavica, Fejzić. Trener: Romeo Šapina.

Žuti kartoni: Orkić,Marošević (Orašje), Radulović,Smajić,Ramić, Opardija (Metalleghe BSI)