Neiskorišteni kazneni udarac i poraz Labudova protiv Sloge 0:3 (0:2)

HAT- TRICK IGORA RADOVANOVIĆA

HNK Orašje je danas poraženo na domaćem travnjaku od, igrački više raspoložene ,Sloge iz Simin Hana 0:3 (0:2).  Glavni “krivac” za tako visok poraz zacijelo je trostruki strijelac gostiju Igor Radovanović. Gosti su došli u vodstvo u 15.minuti susreta njegovim prvim zgoditkom ,a 18 minuta kasnije njihovo vodstvo na 2:0 povisio je isti nogometaš. Bio je to i rezultat prvog dijela meča u kojem je naša momčad imala nekoliko izglednih prilika (Prgić,Radulović),međutim nije ih iskoristila.

U drugom dijelu Labudovi su dobro otvorili utakmicu što je dovelo i do kaznenog udarca u 57.minuti. Nažalost,kapetan naše momčadi Marko Prgić nije bio precizan. Njegov šut s 11 metara prozreo je kvalitetni vratar gostujuće momčadi Mirza Hamzabegović i s lakoćom je uhvatio loptu. Tako je najbolja prilika Orašja otišla u nepovrat. Nakon nje došlo je do pada u igri i sasvim logično uslijedio je i treći zgoditak gostiju. Strijelac je i po treći puta Radovanović.

Na kraju meča naši su igrači čestitali gostima na zasluženoj pobjedi. Podsjetimo, jesenas su Labudovi u gostima savladali Slogu s rezultatom 2:0 na njihovom terenu,a danas je Sloga uzvratila za prošlogodišnji poraz i potpuno zasluženo došla do važne pobjede.

Slijedeću utakmicu Orašje igra u subotu 15.travnja u Mostaru  protiv Veleža.

ORAŠJE- SLOGA (SH)   0:3 (0:2)

Orašje- Igralište SC Goal u Orašju. Gledatelja : 200. Sudac: Danijel Bojo (Kiseljak). Prvi pomoćni sudac: Almir Huskić (Bugojno).Drugi pomoćni sudac: Boris Bilješko (Novi Travnik). Četvrti sudac: Jasmin Varupa (Travnik). Delegat utakmice: Safet Radmilović (Goražde). Promatrač suđenja: Nedim Selimotić (Mostar).

Strijelci: 0:1 Radovanović (15); 0:2 Radovanović (33); 0:3 Radovanović (70).

ORAŠJE: Kurbašić, Koprivica, Purić (od 62.Mikić),Živković,Marošević,Marković (od 62.Đurčević),Radulović,Prgić,Brković,Lugavić,Novaković. Trener: Marko Stojić.

SLOGA: Hamzabegović,Šinik,Moranjkić,Todorović (od 59.Vejzović),Musić (od 73.Ahmetović),Širanović,Pantić (od 36. Islamović),Habibović,Omerović. Trener: Mirza Bašić

Žuti kartoni: Živković,Lugavić (Orašje), Islamović,Habibović,Šinik,Todorović (Sloga)