Nova pobjeda Labudova: NK “Novi Travnik”- HNK Orašje 2:3 ( 1:1)

Nogometaši naše momčadi danas su na stadionu Pirota u Travniku savladali momčad Novog Travnika rezultatom 3:2. Iako su Novotravničani posljednjeplasirana momčad lige sa svega  2 osvojena boda to nimalo ne umanjuje pobjedu naše momčadi. Svaka pobjeda na gostovanju u ovoj ligi ima višestruki značaj,a da su naši nogometaši vodili pravu borbu govori i taj podatak da su dva puta vodili i da su igrači Novog Travnika dva puta uspjeli poravnati rezultat. Ipak, za slavlje se pobrinuo Samir Isanović koji je zgoditkom u 77.minuti utakmice savladao nemoćnog vratara domaćina Kovača i na konto našeg kluba uknjižio tri,itekako,vrijedna boda.

img_0351

Prgića u 66.minuti zamijenio Maskaljević

Naši su igrači došli u vodstvo u 27. minuti zgoditkom Zukića,a dvije minute prije završetka prvog dijela utakmice Seferović je uspio savladati našeg vratara Kurbašića i poravnati rezultat na 1:1.  Antonio Vidović je 57.minuti doveo naš tim u novo vodstvo koje je trajalo  svega 10-tak minuta. Po drugi puta domaćin je uspio izjednačiti. Strijelac je ovaj puta bio  Neven Vujica. Srećom, kao što smo već kazali, Isanović je zapečatio sudbinu domaćina i prikovao ga za dno ljestvice zgoditkom 13 minuta prije kraja meča.

NOVI TRAVNIK – ORAŠJE 2:3  (1:1)

Igralište Pirota u Travniku. Utakmica je igrana bez gledatelja. Sudac: Frano Jelić (Široki Brijeg).Pomoćnici: Sanel Herceglija i Edis Šesto (oba Sarajevo).Četvrti sudac: Marin Pavlović (Ljubuški). Delegat: Mario Prusina (Čitluk); Promatrač: Muraz Lemezović (Tuzla).

Strijelci: 0:1 Zukić (27), 1:1 Seferović (43), 2:1 Vidović (57), 2:2 Vujica (67), 2:3 Isanović (77)

NOVI TRAVNIK: Kovač, Hafizović,Benca,Jaganjac,Vujica,Rezdeušek (od 81.Silajdžija),Seferović (od 58. Heco),Jurčević,Mamuša,Knežević,Mehić (od 70.Džaja).

ORAŠJE: Kurbašić,Lugavić,M.Pejić,Isanović,Gajčević,Zukić, Vidović (od 82.Mikić),M.Živković (od 56.Đukić),Marošević,Aletić,Prgić (od 66.Maskaljević). Trener: Mato Neretljak.

Žuti kartoni:Vujica,Rezdeušek,Jaganjac,Benca,Džaja (Novi Travnik), Prgić,Đukić (Orašje).

Crveni karton:  Knežević 78 min. (Novi Travnik)-dva žuta kartona.