Nova pobjeda Labudova u gostima: TOŠK- Orašje 0:2 (0:1)

Naši nogometaši su došli i do četvrte gostujuće pobjede ove polusezone. Danas su njihovu snagu osjetili nogometaši TOŠK-a koji su na svom terenu u Tešnju poraženi s 2:0.  Zgoditke za našu momčad postigli su Antonio Vidović i Marko Živković.

Vidović za rano vodstvo naše momčadi

U vodstvo smo došli već u 3.minuti utakmice kada je Vidović uspio savladati vratara domaćih Striku. Ubrzo nakon toga,točnije u 6.minuti domaći su uzvratili silovitom akcijom,ali je loptu koju je šutirao njihov ponajbolji nogometaš Kršić zaustavila greda. U 30.minuti zaprijetio je domaći nogometaš Kurdić,ali je lopta otišla iznad gola Oštrakovića. Do kraja prvog dijela utakmice naša je momčad uspjela sačuvati minimalnu prednost od 1:0. Prvo poluvrijeme je završeno s čak osam žutih kartona,a zaradila ih je svaka momčad po četiri.

IMG_0351

Opažena igra kapetana Prgića

Isključenje Hasanbašića

Pet minuta nakon što je počelo drugo poluvrijeme domaća je momčad ostala s desetoricom nogometaša. Zbog druge javne opomene glavni sudac utakmice Dragan Stojić iz Mostara isključio je domaćeg nogometaša Hasanbašića. Bio je to hladan tuš za momčad trenera Denisa Sadikovića . Tuš od kojeg se nisu oporavili ni do kraja utakmice.

Živković- 0:2

Šest minuta kasnije Marko Živković je povisio vodstvo naše momčadi na 2:0 i time je stavio točku na “i” u Tešnju. Do kraja utakmice Labudovi su apsolutno kontrolirali igru i čuvali stečenu,a za domaćina nedostižnu, prednost. U završnici utakmice još jedan nogometaš domaće momčadi je morao napustiti igru zbog dvije javne opomene. Nakon Hasanbašića na prijevremeno tuširanje u svlačionicu je morao i Armin Bijedić. Domaća momčad je uzalud pokušavala učiniti nešto međutim svi njihovi napadi su bili jalovi tako da su se naši momci iz Tešnja vratili s tri nova osvojena gostujuća boda. Sudac Stojić je nogometašima naše momčadi pokazao osam žutih kartona dok je TOŠK zaradio pet javnih opomena i dva isključenja!

Narednu utakmicu naša momčad igra u Živinicama u subotu 4.studenog s početkom u 13:30 sati protiv domaćeg Slavena. HNK Orašje se trenutno nalazi na četvrtom mjestu s 24 osvojena boda,odnosno pet bodova zaostatka od vodeće Zvijezde iz Gradačca.

TOŠK-ORAŠJE 0:2 (0:1)

Gradski stadion u Tešnju. Gledatelja: 800 ; Sudac: Dragan Stojić (Mostar). Prvi pomoćni sudac:Oliver Žilić (Vitez); Drugi pomoćni sudac: Boris Dujmović (Mostar). Četvrti sudac: Haris Poprženović (Travnik). Delegat utakmice: Mustafa Okić (Gračanica), Promatrač suđenja: Boro Matan (Livno).

Strijelci: 0:1 Vidović (3); 0:2 Živković (52)

NK TOŠK: Strika, Bijedić, Navrboc, Hasanbašić, Čamdžić, Hodžić (od 65.Hankić), Kurdić, Kršić (od 46.Nuhanović), Bedak (od 53.Kadušić), Gafurović, Suljić. Trener: Denis Sadiković

HNK Orašje: Oštraković, Jovanović, Mikić (od 56.Đukić), Živković, Marošević, Aletić, Marković (od 48.Tanturovski), Prgić, Brković, Vidović (od 84.Pejić), Mujčić. Trener: Mato Neretljak.

Crveni kartoni: Džemal Hasanbašić (dva žuta) i Armin Bijedić (dva žuta)- TOŠK.
Žuti kartoni: Gafurović,Čamdžić,Navrboc,Bedak,Hankić (TOŠK) Aletić,Oštraković,Živković, Mujčić,Brković,Đukić,Prgić,Pejić (Orašje)