ORAŠJE-RADNIČKI 2:2 (0:1) : Do zasluženog boda iz kaznenog udarca

Naši su nogometaši u  XXVIII.kolu prvenstva odigranom u srijedu na stadionu “Goal” remizirali s momčadi Radničkog iz Lukavca 2:2 (0:1).  Iako oslabljeni bez čak četvorice prvotimaca Labudovi su u završnici uzbudljive utakmice uspjeli spasiti čast i domoći se boda. Izvan momčadi su bili zbog tri javne opomene vratar Kurbašić i Brkić dok su zbog ozljeda iz postave eliminirani kapetan Maskaljević i Marošević koji se na utakmici u Kaknju ozlijedio na samom početku susreta. Ako se tomu doda da su nas ranije napustili Zoran Rajović i Jasmin Smriko onda smo protiv Radničkog igrali bez više od polovice prve momčadi!

IMG_4107[2]

Duel Pejića i kapetana gostiju Kuduzovića

” Bilo je teško igrati po lošem terenu. Ipak, smo smogli snage i uspjeli u finišu poravnati rezultat. Nemamo puno vremena za razmišljanje. Danas smo odradili jutarnji trening. Sutra je na rasporedu drugi,a u subotu nas čeka novo iskušenje u Kaknju. Odlazimo u goste zahuktalom Rudaru koji je jučer pobijedio Slogu u gostima s 1:0″, kazao je Antonio Vidović, strijelac drugog zgoditka za našu momčad.

IMG_4089[1](1)

Vidović protutnjao pokraj nemoćnog Begića

Gosti su došli u vodstvo u 8.minuti zgoditkom Eldara Junuzović. Isti nogometaš je i u  drugom poluvremenu, točnije u 50.minuti povisio na 2:0. I kada su svi na stadionu mislili da ćemo izgubiti utakmicu tako nije mislio i naš napadački red. U sudačkoj nadoknadi uspjeli smo dva puta zatresti mrežu s bijele točke i osvojiti bod. Prvo je Vila u 90+1.minuti smanjio na 2:1 da bi  Vidović minutu kasnije također  udarcem s 11 metara savladao nemoćnog Nikolića. Nekoliko sekundi nakon toga vrlo dobri sudac Danijel Bojo iz Kiseljaka odsvirao je kraj utakmice.

IMG_4097[1](8)

Uspješan nastup mladog Markovića

HNK ORAŠJE- FK RADNIČKI 2:2 (0:1)

Igralište SC “Goal”. Gledatelja 200. Sudac: Danijel Bojo (Kiseljak). Prvi pomoćni sudac Igor Puzović (Travnik). Drugi pomoćni sudac: Boris Bilješko (Novi Travnik). Četvrti sudac: Jasmin Varupa (Travnik). Promatrač suđenja: Muamer Bureković (Zenica). Delegat: Irfan Budimlić (Cazin).

Strijelci: 0:1 Junuzović (8), 0:2 Junuzović (50), 1:2 Vila (90+1), 2:2 Vidović (90+2)

HNK ORAŠJE: Martinović, Prljeta, Lugavić,Koprivica, Vila,Đukić (od 54.Marković),Vidović,Pejić,Mujkić (od 67.Aletić),Prgić,Tanturovski(od 58.Živković). Kapetan: Marko Prgić. Trener: Mato Neretljak.

FK RADNIČKI: Nikolić, Todorović,Imamović,Begić,Kuduzović,Salihović,Musić,Junuzović (od 84.Ramić),Mujagić,Halilagić,Dautović. Kapetan: Elmir Kuduzović. Trener: Denis Sadiković.

Žuti kartoni: Mujkić (Orašje), Nikolić, Dautović (Radnički)

Nakon 28 odigranih kola HNK Orašje se nalazi na četvrtom mjestu s 44 osvojena boda. Ispred nas su vodeća Zvijezda s 56 bodova dok je na drugoj poziciji Metalleghe BSI s bodom manje. Trećeplasirana je ekipa Bosne iz Visokog s 47 bodova.

Slijedeću utakmicu naša momčad igra u subotu 28.svibnja u Kaknju. Susret će početi u 17,30 sati.