Poraz Orašja u Simin Hanu: Sloga- Orašje 1:0 (1:0)

Domaćin do pobjede iz kaznenog udarca

Nogometaši naše momčadi poraženi su danas u Simin Hanu u utakmici 7.kola od domaće Sloge s minimalnih 1:0. Pobjedonosni zgoditak za domaću momčad postigao je Miralem Ibrahimović u 32.minuti utakmice i to udarcem s bijele točke nakon što je u kaznenom prostoru Orašja oboren Pirić.

Labudovi imali nekoliko prilika

Bila je to utakmica s dva različita poluvremena. U prvom su navijači oba kluba vidjeli nekoliko izglednih prilika. U 5.minuti utakmice udarac Markovića završio je iznad gola Hamzabegovića. Šest minuta kasnije vratar domaćih bio je brži od  Elvedina Aletića,a isti nogometaš je u 35.minuti neprecizno šutirao iako je bio “oči u oči” s vratarom domaćina. Lopta je fijuknula pokraj vratnice i izgledna prilika Labudova otišla je u nepovrat.

WP_20160430_19_13_47_Pro

Tanturovski : Požutio u 71.minuti

U drugom dijelu igralo se za zaborav jer gotovo da nije ni bilo prilika za spomen tako da se utakmica završila rezultatom iz prvog dijela.

Pobjeda Sloge tu je momčad s 15 osvojenih bodova uvrstila u vrh ljestvice s bodom zaostatak iza gradačačke Zvijezde i sarajevskog Olimpika. Labudovi se trenutno nalaze na desetom mjestu s deset  osvojenih bodova.

SLOGA – ORAŠJE 1:0  (1:0)

Stadion Bare u Simin Hanu. Gledatelja : 400. Sudac: Darko Obradović (Stolac); Prvi pomoćni sudac: Stipo Velić (Livno); Drugi pomoćni sudac: Stjepan Konta (Livno) ;Četvrti sudac: Dario Karačić (Čitluk); Delegat utakmice: Senad Merdanović (Sarajevo); Promatrač suđenja: Anto Sučić (Nova Bila). Strijelac: Ibrahimović (30.min-11 metara).

SLOGA:Hamzabegović,Mitrović,Efendić,Kostić,Ibrahimović,Stjepanović,Kojić,Habibović (od 1. Pirić),Ostojić,Stokić (od 59.Musić),Vukmirović (od 81.Ahmetović).Trener: Darko Vojvodić.

ORAŠJE: Oštraković,Jovanović (od 77.Pejić),Živković,Orkić,Marošević,Aletić (od 68.Đukić),Marković (od 46.Tanturovski),Prgić,Brković,Vidović,Lugavić.Trener: Mato Neretljak.

Žuti kartoni: Musić (Sloga); Vidović,Tanturovski,Lugavić,Prgić (Orašje)

Narednu utakmicu naša momčad igra u Orašju i to protiv jajačkog Metalleghea BSI. Susret počinje u subotu 23.rujna u 15:30 sati.