Posavski Ronaldo s dva zgoditka “ukopao” Čapljinu

Jučerašnja pobjeda naše momčadi nad solidnom Čapljinom (3:1) zasigurno će,po trećem zgoditku,ući u anale bosansko-hercegovačkog,ali i svjetskog nogometa. Naime, treći zgoditak je remek-djelo uvijek razigranog Antonia Vidovića koji je fantastičnim škaricama,matirao nemoćnog vratara hercegovačke momčadi Zvonimira Pavlovića u 34.minuti utakmice! Zgoditak Vidovića za svega nekoliko sati postao je hit na društvenim mrežama u svijetu jer je sličan Ronaldovom zgoditku postignutom dan ranije  u utakmici četvrt-završnice Lige prvaka Juventus-Real 0:3 u Torinu.  Nažalost,utakmicu u Orašju i njegov zgoditak uživo je vidjelo tek oko 150 navijača koliko ih je bilo u srijedu na tribinama stadiona “Goal” u Orašju.

Škarice Vidovića “ala Cristiano Ronaldo”

Inače, “labudovi” su i protiv Čapljine pružili izuzetno dobru partiju i sasvim su zasluženo došli do nove pobjede i do nova tri boda koja su ih “izbacila” na treću poziciju sa samo dva boda zaostatka od vodeće Zvijezde iz Gradačca. U vodstvo su došli već u 4.minuti utakmice zgoditkom Vidovića,a Marko Živković je vodstvo naše momčadi u 18.minuti povećao na 2:0. Do kraja utakmice,osim već spomenutog fantastičnog zgoditka Vidovića,gledatelji su vidjeli i zgoditak desno-krilnog napadača Čapljine, Nikole Leke koji je u 51.minuti ublažio poraz svoje momčadi i postavio konačnih 3:1.

Naši nogometaši u petak putuju na megdan Igmanu,a utakmica koja će se odigrati u sklopu XXI.kola Prve nogometne lige Federacije BiH odigrat će se dan kasnije u Konjicu,dakle u subotu s početkom u 16 sati. U tom meču naša će momčad igrati oslabljena neigranjem kažnjenih, vratara Senedina Oštrakovića i nogometaša Matijasa Pejića (obojica imaju po tri javne opomene) tako da će šef struke posegnuti za pričuvnim nogometašima kojih ima, u ovom trenutku, sasvim dovoljno.