XVIII.kolo: HNK Orašje – FK Radnički (Lukavac) 1:0 (0:0)

Naši su nogometaši,mnogo teže nego što se očekivalo,došli do iznimno važne pobjede nad solidnom ekipom Radničkog iz Lukavca (1:0). Pobjedonosni zgoditak postignut je u drugom dijelu meča, a vlastitu mrežu zatresao je u 51.minuti gostujući nogometaš Mirnes Salihović. Labudovi nisu pružili briljantnu partiju,ali na koncu su ipak na konto kluba uknjižili tri boda. Orašje je imalo nekoliko izglednih prilika – Marko Živković (u dva navrata),Marošević…,međutim vratar gostiju je dobrim intervencijama sačuvao vlastitu mrežu,a neke od prilika su zapucane iznad ili pokraj vratnice dobrog vratara Radničkog Elbisa Šabića.

WP_20160419_11_16_25_Pro

Đukić: Požutio u  67.minuti

Tokom utakmice u 29.minuti u duelu s Armanom Bikovićem ozlijedio se naš nogometaš Vlado Koprivica koji je vozilom hitne pomoći prevezen u orašku bolnicu na ukazivanje liječničke pomoći (posjekotina lica). Biković je zbog tog starta zaradio drugu javnu opomenu zbog koje je morao napustiti igru. Hendikepirani gosti utakmicu su nastavili s 10-oricom igrača,a završili je s devetoricom jer je drugu javnu opomenu u  82.minuti zaradio i Armin Imamović. Osim njih još  četvorica njihovih suigrača su zaradili “žuticu” dok su u našoj momčadi dvojica igrača kažnjena javnom opomenom.

Slijedeću utakmicu HNK Orašje igra naredne subote 25.ožujka  u Kaknju protiv domaćeg Rudara.

HNK ORAŠJE-FK RADNIČKI  1:0 (0:0)

Igralište SC “Goal”. Gledatelja 250.Sudac :Sanel Silić (Cazin). Prvi pomoćni sudac: Amer Hušidić (Velika Kladuša).Drugi pomoćni sudac: Zlatko Budimlić (Bihać).Četvrti sudac: Roman Balić (Bihać). Delegat: Mario Ćosić (Mostar). Kontrolor suđenja: Anto Sučić (Nova Bila).

Strijelac: 0:1 A.Salihović (51. ag)

ORAŠJE: Kurbašić, Koprivica (od 29.Matić),Đukić,Purić (od 65. Z.Mikić),Živković,Marošević;Radulović,Prgić,Brković,Lugavić,Novaković (od.46.Demonjić). Trener:Marko Stojić.

RADNIČKI: Šabić,Udovičić,Imamović,Kasumović,Biković,Kuduzović,Stjepanović,Kalajanović,A.Salihović (od 72.Tinjić),Hodžić (od 45.Salihbegović),Aljukić (od 72.M.Salihović).Trener: Milenko Bošnjaković.

Crveni kartoni: A.Biković(27.min),Imamović- 82.min. (Radnički)-po dva žuta ;

Javne opomene: Radulović,Đukić (Orašje), Kasumović,Kalajanović,Stjepanović,Salihbegović (Radnički).

Udaljavanje s klupe:  Milenko Bošnjaković (Radnički)